MINI PALETA – BOX

W tym boxie znajdziesz dekoracje i rzeczy użytkowe do domu. KAT A – wszystko nowe. Ty decydujesz co ma dominować: kolor srebrny lub złoty czy też np łazienka, kuchnia, salon czy sypialnia.

Wysyłka dla oszczędności pieniędzy w dużym kartonie. Koszt wysyłki to 35zł za karton. Towar w środku zabezpieczony grubą warstwą folii bąbelkowej.

1000 zł netto

PALETA classic

W tej palecie znajdziesz dekoracje i rzeczy użytkowe do domu. KAT A – wszystko nowe. Ty decydujesz co ma dominować: kolor srebrny lub złoty czy też np łazienka, kuchnia, salon czy sypialnia.

Wysyłka dla oszczędności pieniędzy w dużych kartonach. Koszt wysyłki to 35zł za karton. Towar mieści się w 3 lub 4 kartonach. Towar w środku zabezpieczony grubą warstwą folii bąbelkowej.

3000 zł netto

PALETA „Zakup w ciemno”

W tej palecie znajdziesz dekoracje i rzeczy użytkowe do domu. KAT A – wszystko nowe. Dostajesz klasyczny mix rzeczy do domu – poczujesz adrenalinę jak w „Zakupie w ciemno”! Dodatkowy GRATIS od nas!

Wysyłka dla oszczędności pieniędzy w dużych kartonach. Koszt wysyłki to 35zł za karton. Towar mieści się w 3 lub 4 kartonach. Towar w środku zabezpieczony grubą warstwą folii bąbelkowej.

3000 zł netto

PALETA combo

W tej palecie znajdziesz dekoracje i rzeczy użytkowe do domu. KAT A – wszystko nowe. Ty decydujesz co ma dominować: kolor srebrny lub złoty czy też np łazienka, kuchnia, salon czy sypialnia. Wybranie tej opcji sprawi że będzie bardzo duża liczba pięknych przedmiotów oraz dodatkowy GRATIS od nas!

Wysyłka dla oszczędności pieniędzy w dużych kartonach lub na palecie w zależności od tego co wyjdzie taniej. Koszt wysyłki to ok 249zł. Towar mieści się na klasycznej palecie. Możliwy jest dowóz do klienta naszym autem – koszt ustalany indywidualnie. Towar w środku zabezpieczony grubą warstwą folii bąbelkowej. Dodatkowo całość oczywiście owinięta folią stretch. 

Przy zakupie 2 palet wysyłka darmowa na nasz koszt.

5000 zł netto

Zamawianie palet telefonicznie: +48 603 982 797

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *