Nasz sklep powstał w 2021 roku lecz bardzo dynamicznie się rozwija. Każdego roku podwajamy nasz magazyn i obecnie w ofercie mamy około tysiąca różnego rodzaju dekoracji do domu. Specjalizujemy się w dekoracjach w stylu glamour oraz ozodobach i wyposażeniu domu z pirytem co czyni nas jedynym tego typu specjalistycznym sklepem w polsce! Zapraszamy do zakupów!

MACIEJ POROCHOŃSKI
WŁAŚCICIEL

Właściciel – jednak bez Moniki, specjalistki od zakupów nic by nie zdziałał!

Monika Kolenda
współwłaściciel

Wspówłaścicielka – bez Macieja, mistrza logistyki nie byłoby żadnej paczki!

Wszystko zaczęło się w trakcie pandemii coronavirusa kiedy ówczesny biznes motoryzacyjny Macieja zaczął mieć problemy. Ludzie pozamykani w domach bardzo mocno ograniczyli komunikację przez co spadła drastycznie liczba klientów odwiedzających sklep i serwis. Pogarszająca się sytuacja z miesiąca na miesiąc sprawiła że w 2020 roku trzeba było pożegnać się ze sklepem i serwisem motocyklowym i zmienić branżę.

Jako przedsiębiorca z krwi i kości stwierdziłem że trzeba się przebranżowić. Zauważyłem potencjał w sprzedaży luksusowych dekoracji do domu dzięki Monice, która to dorabiała sobie do wypłaty sprzedając takie właśnie produkty. Najtrudniejszym wyzwaniem przed jakim stałem było sprawienie by Monika rzuciła swoją ówczesną pracę na stanowisku agenta ubezpieczeniowego. Po kilku miesiącach długich rozmów w końcu się to udało. Wspólnie otworzyliśmy firmę w 2021 roku. Zaryzykowałem i zainwestowalem ze swojej kieszeni 16 tyś zł w tylko 1 produkt… pościele. Było ich ok 250 szt. Monika sprzedała je w pare miesięcy a my w tym czasie zaczęliśmy kupować kolejne produkty i poszerzać asortyment. Początkowo cała sprzedaż odbywała się poprzez Facebooka i transmisje sprzedażowe.

2022 rok był bardzo dynamicznym okresem. Z miesiąca na miesiąc robiliśmy coraz większe obroty i zarazem coraz większe zakupy by oferować najpiękniejsze i wyselekcjonowane dekoracje do domu. W tym roku również uznaliśmy, że musimy wprowadzić własne produkty. Wiedzieliśmy że muszą być glamour. Uzaliśmy więc że kryształki pirytu będą do tego celu najlepsze. W jednej z wrocławskich restauracji Monika wpadła na pomysł by stworzyć oryginalną srebrną cukierniczkę.

Po ok 3 tygodniach zaczęliśmy ją produkować i sprzedawać. Jest ona w naszej ofercie do dziś i stanowi nasz absolutny hit. Sprzedaliśmy jej kilka tysięcy sztuk. Ten sukces pokazał nam potrzebę rynku i zaczęły powstawać kolejne produkty i cała seria srebrna: cukierniczka, mlecznik, maselniczka, przyprawniki , misy. Wszystko z kryształkami pirytu.

W 2023 roku zaczęliśmy wprowadzać coraz więcej dekoracji ze złotem i powstała również cała kolekcja ze złotym pirytem. Rok 2023 to również rok sprzedaży naszych autorskich produktów do łazienki z pirytem w różnych kolorach. Stworzyliśmy kolejne świetnie sprzedające się produkty jakimi są stojaki na papier toaletowy, szczotki i kubełki do WC. Pod koniec 2023 roku zmodernizowaliśmy nasz sklep internetowy nadając mu nową szatę graficzną oraz nowe funkcjonalności.

Podróż do Nowego Jorku zaostrzyła nasz apetyt aby sprzedawać nasze produkty do USA dlatego nasza reklama pojawiła się na Times Square. W tej chwili aktywnie poszukujemy kontrahentów do sprzedaży hurtowej na terenie Stanów Zjednoczonych.

2024 rok to już kolejna kolekcja z czarnym pirytem który jest absolutną nowością na rynku Polskim. W tym roku również planujemy zbudować nowy magazyn o powierzchni min. 100 metrów kwadratowych oraz wprowadzić kolejne nowe produkty. Ten rok to również aktywny rozwój sprzedaży hurtowej oraz paletowej. Naszymi kierunkami są również rynki wschodnie na które chcemy skierować swoją uwagę.

Jesteśmy prawdopodobnie jedynymi producentami tego typu dekoracji w Polsce.

Wsyłamy paczki na całą Europę. Nasze produkty goszczą w domach klientów w: Niemczech, Czechach, Słowacji, Norwegii, Angli, Szwecji, Holandi, Włoszech a nawet na Majorce.