26 maja czeka nas dzień mamy! W tym dniu dziękujemy naszym mamom za trud włożony w nasze wychowanie, cierpliwość do nas, a przede wszystkim bezwarunkową miłość jaką nas obdarzają każdego dnia. Dziękujemy także za pomoc jaką przez całe życie nam udzielały. To właśnie one nosiły nas pod swoim sercem, mówiły do nas i kochały już od momentu, kiedy nie było nas jeszcze na świecie.

Jeżeli nie macie pomysłu jak obdarować Waszą Kochaną Mamę, podsuwamy Wam piękne zestawy prezentowe! Pamiętaj, że zawsze warto dołączyć kartkę lub nawet własnoręcznie zrobioną laurkę! Własny wkład w prezent zawsze się ceni, niezależnie od okazji i tego, kogo obdarujemy. Podobnie jest z kwiatami! Obdarzając prezentem chcemy również, aby obdarowana osoba jak najdłużej myślała o tym od kogo coś dostała.

  1.  Kosmetyki. Ważne, aby były to kosmetyki, które Wasza mama używa, warto więc wcześniej sprawdzić, jakich producentów, oraz jakie rodzaje kosmetyków używa. Szkoda byłoby nie trafić. Można zawsze pójść w stronę kosmetyków uniwersalnych jak np. sól czy czekolada do kąpieli, czy żel pod prysznic.
  2. Perfumy. Tutaj jak powyżej, jednak nieco trudniej. O ile akurat kończy się ulubiony zapach Mamy w buteleczce, to nie problem z trafieniem w gust. Gorzej,  jak chcemy kupić zupełnie nowy zapach. Tutaj warto wcześniej się podpytać, a najlepiej dać próbkę do powąchania. 
  3. Biżuteria. Czy Wasza mama woli srebro, czy złoto to raczej wiesz, natomiast warto naszym zdaniem pójść w stronę rzeczy bezpiecznych, jak zawieszki, bransoletki, kolczyki. Koniecznie z możliwością zwrotu lub wymiany towaru. Biżuterię kocha przecież każda kobieta.
  4. Szkatułka lub dekoracja. Tego akurat w naszym sklepie nie brak, dlatego stworzyliśmy specjalny dział z pomysłami na prezent dla mamy, także gotowe kompozycje dekoracji specjalnie wyselekcjonowane przez Monikę z naszej oferty. Piękna szkatułka cieszyć będzie oko każdego dnia, a zarazem będzie też używane codziennie! 
  5. Ramka ze zdjęciem lub piękny album ze zdjęciami. Zdjęcia zawsze wywołują w nas pozytywne emocje, dlatego jest to też świetny pomysł na prezent. W naszej ofercie jest również sporo ramek. Pamiętaj by wybrać najpiękniejsze Wasze wspólne zdjęcie!