„Kto powiedział, że nie można czuć się, jak w filmie niemalże każdego dnia?”

Monika – najbardziej odważna osoba, jaką znam. To, że jest niska i niewinna z wyglądu, o niczym nie świadczy, podjęła w swoim życiu bardzo odważne decyzje, które zaprowadziły ją do miejsca, w którym znajduje się obecnie. Monika potrafi być bardzo kobieca a zarazem dziecinna, myślę, że ma więcej twarzy niż sam Christan Grey.

Zawodowo jest wymagająca, czasami niecierpliwa, bardzo dokładna, lubi pracować, kocha handel .Mając 10lat zaczęła zarabiać swoje pierwsze pieniądze. Po 10 latach pracy w ubezpieczeniach stwierdziła, że czas na zmiany, i tak oto powstało to miejsce – marzyła o tym od dawna, i się doczekała.

Prywatnie – uśmiechnięta, lubiąca ludzi, potrafi rozmawiać z każdym i szanuje każdego człowieka. Wrażliwość towarzyszy jej od dziecięcych lat, przestała z nią walczyć i uznaje to za swoją zaletę.

Jestem miłośniczką życia, kocham życie i wszystko, co z nim związane. Kocham doświadczać, podróżować, jeść, tańczyć, słuchać muzyki, oglądać inspirujące filmy, czytać książki, które pozytywnie na mnie wpływają. Uwielbiam się inspirować i czerpać radość z życia z pozornych błahostek.

Transmisje sprzedażowe, motywujące posty, filmy, wpisy i dużo dobrego humoru to gwarancja z mojej strony. Dodatkowo będę dzielić się z Wami tym, co we mnie najlepsze w ebookach, które będę tworzyć oraz na fanpage pisarskim https://www.facebook.com/kolendziolka

„Kto chce – szuka sposobu. Kto nie chce – szuka powodu.”

Maciej – spokojny brodacz, którego Monika ciągle uczy jak się prawidłowo i elegancko ubrać, motocyklista i osoba która… uwielbia klocki LEGO! Położę gładzie na ścianie i naprawię motocykl, zrobię także sklep internetowy. Do tańca i do różańca, można ze mną konie kraść, te mechaniczne jak i prawdziwe bo ćwiczyłem też jazdę konną. Polatać? Żaden problem! Skok spadochronowy czy lot motolotnią to dla mnie nie pierwszyzna. 

Lubię gdy w życiu coś się dzieje dlatego gdy tylko jest okazja wsiadam na motocykl bez planu i jadę przed siebie, czasem na dzień a czasem na tydzień do Włoch śpiąc w namiocie. 

Odpowiadam tutaj praktycznie za całość od strony technicznej i produktowej. Udzielam się także jako marketingowiec i monter video a w magazynie przenoszę, układam, pakuję, rozpakowuję i robię wszystko to, na co Monika nie ma siły. Uzupełniamy się wyjątkowo dobrze i bezspornie dzieląc ze sobą także życie prywatne.

Kolendziolka.pl to projekt dwóch osób, które idealnie się uzupełniają. Ja daję spokój oraz wiedzę i umiejętności techniczne. Monika wybiera starannie najpiękniejsze produkty glamour i swoimi zdolnościami komunikacji odpowiada z kontakt z klientami.